Nevyzerá vôbec zle. Od štandardného Golfu Variant sa bude odlišovať plastovými doplnkami chrániacimi exponované miesta a vyvolávajúcimi drsný fíling. Má byť praktickejšou a odolnejšou alternatívou voči klasickému Golfu Variant. Podvozok bude vyššie o 2 cm, 17-palcové kolesá budú na mieste, k dispozícií budú tri naftové motorizácie a jeden benzínový. Či už chcete 1,6 TDI s výkonom 110 konských síl, 2,0 TDI s výkonom 150 koní alebo naftový agregát známy aj z Golfu GTD s výkonom 184 koní, budete si môcť vybrať. Čo sa týka benzínu, k dispozícií bude iba 1,8 TSI s výkonom 180 koní.

Alltrack1

V prevodovkách taktiež nastala zmena. Manuál by ste hľadali márne. Všetky motorizácie budú spolupracovať iba so 6-stupňovým dvojspojkovým automatom DSG.

Kladiete si otázku, a čo pohon 4×4? Golf Alltrack bude mať permanentný pohon všetkých štyroch kolies, známy ako 4x4Motion, ktorý sa spolieha na medzinápravovú spojku Haldex5. Bude to jeho konkurenčná výhoda :).

Ani ťažné zariadenie pri Golfe Alltrack nebude problém.

No čo sa týka vnútorného vybavenia, je to ešte otázka budúcnosti a na tieto informácie si musíme ešte chvíľku počkať :).

Komentáre