Práve prebieha autosalón v Nitre. Ak chcete vidieť, čo sme tam priniesli, pozrite si našu fotogalériu.

Až do nedele 6.10. sa môžete ísť pozrieť do areálu Agrokomplexu v Nitre na tradičný nitriansky autosalón. Popri samotných autách vás tam čaká bohatý sprievodný program, ale my by sme vašu pozornosť radi zamerali na našu expozíciu v pavilóne F, ktorá sa rozmáha na ploche takmer  400 m2. Časť modelov z radu úžitkových vozidiel je dokonca vystavená pred týmto pavilónom.

Takže na čo sa môžete tešiť? V prvom rade je to široká ponuka modelov SUV, ktoré sú čoraz populárnejšie pre svoju univerzálnosť, jednoduché nastupovanie a lepšiu priechodnosť (mestským) terénom. Na stánku Volkswagenu teda nájdete štýlový T-Cross, dynamický T-Roc, rodinný Tiguan Allspace a vrcholom ponuky je krásny Touareg ozdobený paketom R-Line.

Nechýba ani vynovený Volkswagen Passat, ktorý sa len nedávno dostal do predaja a zastupuje tradičné autá. Relatívne tradičný je aj vystavený Golf, aspoň kým sa naň nepozriete bližšie. Poháňa ho totiž motor 1.5 TGI, čo znamená, že jazdí aj na stlačený plyn (CNG). Spája teda kultúru chodu a priebeh výkonu benzínového motora, avšak s nákladmi na prevádzku, ktoré zatienia aj diesel.

Ak hľadáte niečo na polceste medzi SUV a klasickým sedanom či kombi, mohlo by vás zaujať MPV Golf Sportsvan. Ten ponúka rodinné hodnoty, obrovský vnútorný priestor a priaznivú cenu. Náročnejší zákazníci môžu siahnuť aj po VW Caddy a ti najnáročnejší s najväčšou rodinou si môžu na autosalóne pozrieť, či im stačí Multivan. Vystavená je síca šiesta generácia tohto modelu a na dvere klope už nová 6.1, avšak priestorové pomery majú obe rovnaké.

Volkswagen myslí aj na profesionálov. Pre tých ma pred pavilónom F pripravenú celú ponuku úžitkových modelov od Amaroka až po Crafter.

Pozrite si fotogalériu a ak môžete, určite sa u nás zastavte! Tešíme sa na vás 🙂 .