Eventy / 11. január 2018 / 2 minúty ČÍTANIA

Autosalón za dverami +GALÉRIA

Vo Viedni dnes otvoril svoje brány tamojší autosalón, pričom otvorené zostanú až do nedele (11 – 14.1.2018). Pre vás je to jedinečná možnosť, ako zažiť veľkú autoshow bez potreby cestovať príliš ďaleko! Samozrejme, že ani my sme tam nemohli chýbať.

Viedeň je iba hodinku cesty od Bratislavy, pritom ponúka úplne iný svet. To isté platí aj o tamojšom autosalóne. Je to jedno z najväčších a najvýznamnejších stredoeurópskych podujatí, takže je veľká pravdepodobnosť, že tu uvidíte aj kopec noviniek z Paríža či Frankfurtu, vystavených v grandióznych stánkoch. Paríž aj Frankfurt sú však oveľa ďalej.

Volkswagen vo Viedni

Naše modely samozrejme na takomto autosalóne nesmú chýbať. A aby mali návštevníci nášho stánku naozaj "grandiózny" pocit, pripravili sme pre nich veľkú šou, v ktorej popri autách účinkujú aj workshopy, modely či rôzne technológie. Nesmú chýbať ani autosalónové špeciality – koncepty. Tie predstavujú nie len pohľad do budúcnosti, ale aj do duší a myslí dizajnérov a návrhárov. Podľa konceptov môžete usúdiť, kadiaľ sa budú uberať kroky našich áut v blízkej aj vzdialenej budúcnosti. Práve preto sme pre vás prichystali koncept Volkswagen I.D., ktorý bol prvým z novej rodiny elektrických, plne autonómnych konceptov našej značky. K produkčnému modelu má pritom bližšie, než si myslíte. Rovnako spomedzi konceptov, avšak tento krát s uchopiteľnejšími základmi, sa verejnosti predstavuje model Volkswagen T-Prime Concept GTE. Je to vlajková loď SUV modelov značky, pričom má dĺžku vyše 5 metrov. Ako už napovedá označenie GTE, jedná sa o hybrid.

Stačí si vybrať

Vo Viedni si samozrejme môžete vyskúšať aj naše autá, ktoré si môžete okamžite kúpiť alebo objednať. Zo zaujímavostí spomeňme horúcu novinku, Volkswagen T-Roc s balíkom R-Line, Volkswagen Tiguan Allspace alebo nedávno predstavené Polo GTI. Nemenej zaujímavý je aj u nás vyrábaný up! GTI, ktorý však zatiaľ u nás nekúpite. Keď už spomíname športové autá, nesmieme zabudnúť na Golf R s balíkom Performance, ktorý má lepšie brzdy a výfuk od legendárneho Akrapoviča. Viedenský autosalón ponúka možnosť sadnúť si aj do špičkového Arteonu či hybridného Golfu GTE. Tak isto si tu môžete pozrieť kompletný systém, ako získať pre váš dom či firmu "zelenú" energiu pre elektromobil alebo plug-in hybrid.

Autosalón trvá od 11. januára až do nedele 14. januára. Ak máte čas, určite sa tam choďte pozrieť a nezabudnite pri tom navštíviť náš stánok. Stojí to za to! A keď ho nemáte, pozrite si aspoň galériu, ako to tam s našim stánkom vyzerá ;)

Volkswagen Vieden 003
Volkswagen Vieden 002
Volkswagen Vieden 001
Volkswagen Vieden 036
Volkswagen Vieden 035
Volkswagen Vieden 034
Volkswagen Vieden 033
Volkswagen Vieden 032
Volkswagen Vieden 031
Volkswagen Vieden 030
Volkswagen Vieden 029
Volkswagen Vieden 028
Volkswagen Vieden 027
Volkswagen Vieden 026
Volkswagen Vieden 025
Volkswagen Vieden 024
Volkswagen Vieden 023
Volkswagen Vieden 022
Volkswagen Vieden 021
Volkswagen Vieden 020
Volkswagen Vieden 019
Volkswagen Vieden 018
Volkswagen Vieden 017
Volkswagen Vieden 016
Volkswagen Vieden 015
Volkswagen Vieden 014
Volkswagen Vieden 013
Volkswagen Vieden 012
Volkswagen Vieden 011
Volkswagen Vieden 010
Volkswagen Vieden 009
Volkswagen Vieden 008
Volkswagen Vieden 006
Volkswagen Vieden 005
Volkswagen Vieden 004

Súvisiace články

Novinky, Eventy

Sme na autosalóne v Nitre! +FOTO

Eventy

Bratislavský autosalón: report, fotogaléria a Cypove obrázky nášho stánku!

Novinky, Eventy

Volkswagen vás na bratislavskom autosalóne ponúkne kávou z VW coffee-up!

Súvisiace články

Novinky, Eventy

Sme na autosalóne v Nitre! +FOTO

Eventy

Bratislavský autosalón: report, fotogaléria a Cypove obrázky nášho stánku!

Novinky, Eventy

Volkswagen vás na bratislavskom autosalóne ponúkne kávou z VW coffee-up!