Skončil sa novinársky deň bratislavského autosalónu a my vám z neho prinášame krátky report a kopec obrázkov.

Tento ročník autosalónu bol pre Volkswagen silný na novinky. Samozrejme, nezabudli sme ani na aktuálne modely a tak na našom stánku môžete nájsť až 18 áut od malého up!-u až po Touareg. Nesmieme pri tom vynechať ani Volkswagen úžitkové vozidlá.

Volkswagen T-Cross sa predstavil rovno v troch farbách, pričom na obdiv bola vystavená aj vrcholná verzia R-Line, ktorú sme už stihli aj otestovať. Novinárov zaujala najmä variabilita interiéru a pestré možnosti ohľadom individualizácie interiéru.

Inovovaný manažérsky Volkswagen Passat dorazil na autosalón v najlákavejšej podobe – vo verzii R-Line s tmavomodrou metalízou Lapiz Blue a 19-palcovými antracitovými diskami Pretoria. Oboje sú známe z brutálneho Golfu R.

Z ostatných modelov tu mal zastúpenie každý segment. Fanúšikov rýchlej jazdy poteší Polo GTI, rodinne založených ľudí zas Tiguan alebo jeho väčšia verzia Tiguan Allspace. Na výstave bol aj Golf Variant, T-Roc, Sharan a nesmel chýbať ani Touareg. Na autosalón dorazil aj elegantný švihák Arteon, ktorý nám pripomenul, ako skvelo vyzerá vo farbe žltá kurkuma.

Oddelenie úžitkových vozidiel prišlo s ozajstnou bombou – obytným VW Grand California 600. Už len pre tento majestát na kolesách, v ktorom sa vyspia štyria ľudia, sa oplatí ísť na autosalón.

Sme tu pre vás až do nedele 5. mája 2019. Nezabudnite si pozrieť naše Instagram stories (@volkswagen_slovensko), kde vás prevedieme celou našou expozíciou. Ak dostanete na autosalóne chuť nakupovať, neváhajte sa ozvať predajcovi čím skôr. Pri príležitosti autosalónu totiž prebieha akcia Best of Volkswagen, v rámci ktorej môžete na vybrané modely dostať zľavu až 3000 Eur. Viac sa o nej dozviete TU.

Takže na čo čakáte? Vidíme sa v hale B.0! Zatiaľ sa navnaďte našou galériou, ktorá obsahuje aj fotky talentovaného fotografa Marina Cypriana (@martincyprian_).

A tu je spomínaná galéria fotografii od Martina Cypriana: