Novinky, Technológie, Tipy / 17. február 2019 / 2 minúty ČÍTANIA

Dopravné obmedzenia v Bratislave: Car-Net o nich vie!

Od pondelka 18.2.2019 naplno prepukne prvá a asi najväčšia vlna dopravných obmedzení v Bratislave. Že neviete, ako si naplánovať cestu? So systémom Car-Net vás to nemusí trápiť.

Volkswagen Car-Net, alebo inak internet v aute, je systém niekoľkých online služieb Volkswagenu. Zobrazuje aktuálne ceny pohonných hmôt na čerpacích staniciach v okolí, počasie, informácie o zaujímavých miestach či historických monumentoch, ale aj informuje vodiča o stave auta, množstve paliva v nádrži a o mieste, kde zaparkoval...

A teraz kadiaľ?

Pre Bratislavčanov bude však od pondelka najužitočnejšia služba Car-Net Guide & Inform. Tá poskytuje online dopravné informácie. Navigácia vo vašom Volkswagene teda presne vie, ktoré ulice sú momentálne uzatvorené pomôže vám úspešne ich obísť. Navigácia vie aj o momentálnej dopravnej situácii a miestach, kde sú dopravné zápchy.

Nebojte sa teda zapnúť si navigáciu, aj keď do práce trafíte aj poslepiačky. Systém Car-Net Guide & Inform vás bezpečne a spoľahlivo navedie tou najoptimálnejšou trasou. Ak sa na nej časom vyskytnú dopravné zápchy, dokonca vám navrhne alternatívnu trasu, ako ich obísť, ak je to možné.

O funkčnosti systému sme sa presvedčili sami. Ako vidíte z obrázkov, všetky uzávery ciest sú tu pekne zaznačené. Keď si teda budete niekedy kupovať nový Volkswagen, určite si doňho pýtajte navigačný systém Discover Media a vyšší. Systém Car-Net je v autách vybavených navigáciou prvé tri roky zadarmo ;).

Potom sa stačí registrovať TU. Samozrejme, podmienkou pre používanie systému Car-Net je pripojenie na internet. Na to môžete využívať buď ďalšiu SIM kartu s dátovým paušálom (ak to podporuje vaše auto), alebo zdieľať internetové pripojenie z mobilu cez rozhranie Bluetooth. Ďalšou možnosťou je použiť špeciálny USB kľúč so SIM kartou (CarStick LTE) a odbremeniť váš mobil od dát.

Viac informácii o možnostiach pripojenia na Car-Net nájdete TU. Podrobný prehľad funkcií systému Car-Net nájdete zas na TEJTO STRÁNKE.

Zostaňte v spojení a Bratislave prajeme pevné nervy!

VW Car-Net BA 009
VW Car-Net BA 001
VW Car-Net BA 002
VW Car-Net BA 003
VW Car-Net BA 004
VW Car-Net BA 005
VW Car-Net BA 006
VW Car-Net BA 007
VW Car-Net BA 008
Volkswagen Golf GTD
Innovationsworkshop 2014
Car-Net 005
Volkswagen Car-Net "Security & Service" / always informed about vehicle status

Súvisiace články

Video, Technológie, Tipy

Parkovanie bez stresu: VW TECH VIDEO

Video, Technológie, Tipy

Všetko o bezkľúčovom vstupe a štartovaní: VW TECH VIDEO

Video, Technológie, Tipy

Čo všetko dokáže kľúč? VW TECH VIDEO

Súvisiace články

Video, Technológie, Tipy

Parkovanie bez stresu: VW TECH VIDEO

Video, Technológie, Tipy

Všetko o bezkľúčovom vstupe a štartovaní: VW TECH VIDEO

Video, Technológie, Tipy

Čo všetko dokáže kľúč? VW TECH VIDEO