Kto by to bol povedal, že práve Volkswagen Polo presvedčí vyše sto odborných porotcov a získa titul „Firemné auto roka 2016“? Lenže presne to sa stalo a my sme na naše malé, ale húževnaté autíčko veľmi hrdí!

Na autosalóne v Nitre dostal Volkswagen Polo ocenenie Firemné auto roka 2016 v rámci ALD Automotive FLEET AWARDS. Porotu tvorila vyše stovka odborníkov, väčšina z nich fleetových, finančných či ekonomických manažérov významných slovenských spoločností. Víťazi sa volia z rôznych kategórií. Polo vyhralo v kategórii poolových (ešte aj kategória sa hodí k názvu auta 🙂 ), teda malých zdieľaných vozidiel. Z ostatných kategórií spomeňme referentské a manažérske autá, či terénne a úžitkové automobily.

VW_Polo_zadok

Ako sa vlastne Polo k titulu dostalo? Porota sa zameriava na aspekty, ktoré sú pre firmy mimoriadne dôležité – konkrétne servisné a prevádzkové náklady. Body sa udeľujú aj za komfort, bezpečnosť, imidž, úžitkovú hodnotu a zostatkovú hodnotu. Týmto aspektom sú pridelené váhy, pričom najviac sa prihliada práve na servisné a prevádzkové náklady. Práve tam Polo excelovalo, aj keď určite ho neminuli body ani za imidž, komfort či bezpečnosť.

 

Obzeráte sa po novom firemnom autíčku, či rovno po celej flotile? A čo takto skúsiť Polo? 🙂

Komentáre