Kto by to bol povedal, že Volkswagen Polo má na krku už štyri desaťročnice. Preto prichádza s limitovanou edítiou Original.

Fascinujúce malé autíčko má za sebou úspechy, aké by mu pri jeho zrode nikto nedokázal predpovedať. Za svoj život slúžilo malé Polo vyše 14 miliónom zákazníkov, ktorí s ním prežívali každodenné radosti, starosti, ale aj momenty, ktoré im zostanú v pamäti až do konca života.

Volkswagen teda uviedol narodeninovú edíciu VW Polo Original, ktorá stelesňuje to najlepšie, čo sa v Pole dá dostať. Edícia je limitovaná na 1 000 kusov a predáva sa iba v Nemecku. Netreba však zúfať, možno aj vám sa podarí si zohnať jeden z tisíc exemplárov. Hodnota týchto kúskov bude vďaka exkluzivite vyššia, aj keď Volkswagen ich predáva so zľavou vyše 1 100 Eur. Len pre informáciu: Polo Original je plne vybavené, obsahuje LED svetlá, 16-palcové disky kolies Portago, exkluzívnu metalickú farbu Honey Orange a rovnako príťažlivé športové sedadlá, vyhotovené v oranžovo-čiernej farbe. Samozrejmosťou sú všetky multimediálne a bezpečnostné systémy, aké sa do auta zmestili 🙂

Volkswagen Polo Original