Lifestyle, ID, Elektrické vozidlá / 19. jún 2024 / 3 minúty ČÍTANIA

ELEKTRIZUJÚCA letná kolekcia je tu!

Prišlo leto a s ním aj teplo, farby, voda, dobrá nálada a túžba po dobrodružstve! Vychutnajte si toto krásne obdobie so značkovými doplnkami z kolekcie ID. a ID. Buzz!

Ponuka značkového príslušenstva VW sa neustále rozširuje o nové, zaujímavé kúsky. Elektrická téma doplnkov žiari farbami, vkusným dizajnom, ale aj skutočným účelom. Okrem oblečenia v nej totiž nájdete aj funkčné doplnky, ktoré isto využijete počas letných dovoleniek plných nových zážitkov!

Kolekcia ID. má jedno spoločné: jednotlivé produkty sú vyrobené z udržateľných prírodných materiálov. Tomu zodpovedajú aj príjemné zemité farby a vzrušujúce farebné kombinácie známe aj z modelov ID.. Branding je vkusný, aby ste oblečenie mohli nosiť kdekoľvek a kedykoľvek. Skvelým príkladom je batikované tričko farbené štýlom Tie-dye, ktoré je dostupné tak pre dámy, ako aj pánov.

Okrem oblečenia sú v ponuke aj najrôznejšie doplnky - cestovné vankúše, okuliare, fľaše, najrôznejšie tašky... Aby ste si mohli dobrú náladu v melódiách nosiť so sebou, k dispozícii sú aj štýlové bezdrôtové slúchadlá. A ak by ste sa o ňu chceli podeliť s vašimi priateľmi na plážovej párty, môžete na to využiť perfektný prenosný Bluetooth reproduktor.

Kompletnú kolekciu ID. nájdete TU.

Špeciálne pre ID. Buzz

Špeciálne pre fanúšikov modelu ID. Buzz je tu aj kolekcia venovaná práve tomuto modelu. ID. Buzz si získal obrovskú obľubu a okamžite sa z neho stal kult a spirituálne pokračovanie legendárneho VW Bus.

S kolekciou ID. Buzz môžete naplno vyjadriť svoje nadšenie pre elektrickú obytnú dodávku Bulli a zároveň tak prispieť k trvalej udržateľnosti – napríklad s produktmi vyrobenými z recyklovaných materiálov.

K Bulli patrí pre jeho priestrannosť a všestrannosť ešte viac a ešte rozmanitejších zážitkov. Tomu zodpovedá aj špeciálna garderóba, kde nájdete moderné obojstranné bundy vyrobené z recyklovaného polyesteru, štýlové doplnky alebo výnimočné produkty na každodenné použitie.

Dizajnový dôvtip, ktorý nájdeme aj v samotnom modeli ID. Buzz, sa nachádza aj na produktoch. Veselé smajlíky, silueta modelu ID. Buzz, vtipné ale zato vkusné kresby... Je úplne jasné, že Bulli je životný štýl!

Vyberte sa teda na výlet a zoberte si parádnu tašku, ktorá sa vie zmeniť na ruksak. A nezabudnite si so sebou občerstvenie! Nádobu na potraviny nájdete totiž v ponuke tiež. Pre všetkých fanúšikov ID. Buzz tu máme ďalšie skvelé produkty - ako napríklad prívesok na kľúče v tvare modelu ID. Buzz alebo digitálna LCD tabuľa na písanie, ktorú môžete použiť na kreslenie pre vaše ratolesti, alebo tiež ako digitálny poznámkový blok. Na vašich cestách určite využijete aj multináradie s vygravírovaným logom ID. Buzz - veľmi užitočné, ak rýchlo potrebujete nejaký nástroj na drobné opravy napríklad bicykla a nemáte práve poruke iné náradie.

Kompletnú kolekciu ID. Buzz nájdete TU.

Pozrite si viac produktov z portfólia kolekcií v galérii nižšie. V prípade, že vás ponuka zaujala, neváhajte kontaktovať vášho najbližšieho partnera Volkswagen.

VW Aftersales ID. 077.jpg
VW Aftersales ID. 011.jpg
VW Aftersales ID. 015.jpg
VW Aftersales ID. 064.jpg
VW Aftersales ID. 065.jpg
VW Aftersales ID. 066.jpg
VW Aftersales ID. 069.jpg
VW Aftersales ID. 070.jpg
VW Aftersales ID. 074.jpg
VW Aftersales ID. 001.jpg
VW Aftersales ID. 078.jpg
VW Aftersales ID. 081.jpg
VW Aftersales ID. 084.jpg
VW Aftersales ID. 092.jpg
VW Aftersales ID. 093.jpg
VW Aftersales ID. 096.jpg
VW Aftersales ID. 098.jpg
VW Aftersales ID. Buzz 074.jpg
VW Aftersales ID. Buzz 095.jpg
VW Aftersales ID. Buzz 096.jpg
VW Aftersales ID. Buzz 001.jpg
VW Aftersales ID. Buzz 002.jpg
VW Aftersales ID. Buzz 031.jpg
VW Aftersales ID. Buzz 0046.jpg
VW Aftersales ID. Buzz 071.jpg
VW Aftersales ID. Buzz 072.jpg
VW Aftersales ID. Buzz 094.jpg
VW Aftersales ID. Buzz 075.jpg
VW Aftersales ID. Buzz 076.jpg
VW Aftersales ID. Buzz 078.jpg
VW Aftersales ID. Buzz 081.jpg
VW Aftersales ID. Buzz 084.jpg
VW Aftersales ID. Buzz 092.jpg
VW Aftersales ID. Buzz 093.jpg

Súvisiace články

Lifestyle

GTI v garáži aj na sebe! Štýlová kolekcia doplnkov je tu!

Lifestyle, Tipy

Štýlová kolekcia značkového príslušenstva Volkswagen poteší nielen fanúšikov značky

Verzie R

Značkové doplnky, ktoré sa dajú nosiť: kolekcia oblečenia Volkswagen R

Súvisiace články

Lifestyle

GTI v garáži aj na sebe! Štýlová kolekcia doplnkov je tu!

Lifestyle, Tipy

Štýlová kolekcia značkového príslušenstva Volkswagen poteší nielen fanúšikov značky

Verzie R

Značkové doplnky, ktoré sa dajú nosiť: kolekcia oblečenia Volkswagen R