Tipy / 8. apríl 2020 / 3 minúty ČÍTANIA

Stále sme tu pre vás!

AKTUALIZOVANÉ: Mimoriadna situácia na Slovensku komplikuje život azda každému. Predajná sieť je už otvorená a servisy Volkswagenu sú vám však k dispozícii aj naďalej!

Slovensko je krajina s najväčším počtom vyrobených automobilov na obyvateľa. Preto bol pre nás pohľad na dlhodobo zatvorené predajne áut zarážajúci. Dnes už sú našťastie predajne automobilov otvorené. Samozrejmosťou sú dôkladné hygienické opatrenia. Ak však chcete pri nákupe auta zostať doma, môžete. Online predaj funguje stále rovnako ako v období najväčšej krízy. Ak si chcete kúpiť nový Volkswagen, môžete to urobiť hoci aj dnes a pekne z pohodlia domova.

Predaj online

Predajcovia už pracujú na svojich pracoviskách, avšak stále sú dostupní aj na telefóne či cez e-mail a veľmi radi vám pomôžu. A kontaktovať sa ich veru oplatí aj teraz. Volkswagen má k dispozícii v tomto momente vyše 900 skladových vozidiel, ktoré čakajú na svojho majiteľa. Medzi dostupnými autami navyše nájdete množstvo akciových modelov, na ktoré sa vzťahujú atraktívne bonusy.

Spomeňme model Volkswagen Tiguan, na ktorom môžete ušetriť až 3 000 € alebo všetky varianty Golfu 7. generácie, na ktorý sa vzťahuje bonus až do 3 500 €, pretože už čoskoro ich príde vystriedať ôsma generácia modelu VW Golf. V skladoch Volkswagenu sa nájdu aj ďalšie obľúbené modely –Passat, Polo, T-Roc alebo trendy crossover T-Cross.

Kompletnú ponuku skladových vozidiel nájdete TU.

Pre ponuky môžete e-mailom alebo telefonicky kontaktovať jedného z 24 predajcov po celom Slovensku aj z domu. Ich kompletný zoznam a „otváracie hodiny“  nájdete TU. V prípade záujmu o ktorékoľvek vozidlo si s nimi môžete osobne dohodnúť ďalší postup.

Ak si náhodou nevyberiete zo skladových zásob, môžete zavítať aj na online konfigurátor a vytvoriť si vysnívaný model Volkswagenu presne podľa vašich predstáv. Konfigurátor je jednoduchý a zrozumiteľný, pričom na ňom uvidíte presne, ako vaše auto bude vyzerať. A to v 3D alebo dokonca vo virtuálnej realite! S „hotovým autom“ môžete rovno kontaktovať predajcu, ktorý presne uvidí, akú špecifikáciu ste si zvolili a môže vám daný model buď objednať, alebo vám pomôže ho dovybaviť tak, aby ste s ním boli spokojní. Mimochodom, v konfigurátore nájdete aj úplné novinky – Golf 8. generácieT-Roc Cabriolet!

Servisná sieť funguje

Myslíme aj na aktuálnych zákazníkov a ich autá. Sieť autorizovaných servisov Volkswagenu je tu pre vás aj v tejto výnimočnej situácii. Môžete si vybrať až z 38 prevádzok. Fungujú v sprísnenom hygienickom režime a mnohí ponúkajú aj dezinfekciu auta ozónom.

Bližšie informácie o servisoch a ich kontaktných údajoch nájdete TU. Pred návštevou servisu je však najlepšie kontaktovať opravcu telefonicky alebo e-mailom vopred a overiť si termín, ako aj dostupnosť požadovanej služby.

Dúfame, že ste zdraví a prajeme vám aj vašim blízkym veľa šťastia.

Súvisiace články

Tipy

38 servisov dostupných aj teraz!

Tipy

Naši predajcovia sú tu pre vás

KORONAVÍRUS: 7 krokov, ako si vydezinfikovať auto

Súvisiace články

Tipy

38 servisov dostupných aj teraz!

Tipy

Naši predajcovia sú tu pre vás

KORONAVÍRUS: 7 krokov, ako si vydezinfikovať auto