Na narodeninovej oslave GTI bola perfektná atmosféra. Zúčastnil sa na nej aj Dominik, ktorý vyhral dva lístky v našej súťaži. Prinášame vám fotky priamo z akcie!

Wörthersee Treffen bola aj v roku 2017 parádna akcia. Kto má rád koncernové autá, tuning, krásne ženy, pohodovú atmosféru a najrozličnejšie atrakcie, nemohol odísť sklamaný. Najmä kreativita, úžasné nápady, vtipné detaily a neskutočná snaha fanúšikov, ktorí sem priniesli ukázať svoje vytuningované Volkswageny, boli azda najfascinujúcejšou súčasťou zrazu. Ako je už desať rokov zvykom, aj tento rok priniesli naši študenti predviesť dva zaujímavé koncepty, ktoré sú pomyselnou narodeninovou tortou prarodiča všetkých hothatchov – Volkswagenu Golf GTI. Môžete si o nich prečítať TU.

Zároveň sme tu predstavili aj zaujímavú sériovú novinku – Volkswagen up! GTI. Z nových áut má filozoficky práve ten najbližšie k pôvodnej myšlienke, ktorá stála za zrodom legendárnej trojpísmenovej značky. Malé, ľahké auto s dobrým podvozkom a silným motorom je vždy recept na skvelú zábavu. Viac sa o novom up! GTI dozviete TU.

 

Vo Wörthersee sa bol pozrieť aj náš fanúšik Dominik, ktorý v súťaži na našom YouTube kanáli vyhral dva lístky a vreckové k tomu. Poslal nám odtiaľ pár fotiek:

Pripájame aj krátky komentár od Dominika: „Zasielam vám pár fotografií z akcie Wörthersee Treffen. Bola to naša premierová akcia na tomto mieste. Veľmi sa nám páčilo! Síce sme boli iba jeden deň, ale aj tak bolo čo vidieť a oplatilo sa prísť pozrieť. Dúfam, že budúci rok si nájdem čas na celú akciu!“

My sme samozrejme boli na akcii tiež. Naše fotky nájdete v galérii nižšie!