Viete si predstaviť svoj život bez smartfónu a množstva užitočných aplikácii? Ani my. Kalendár, hudba, sociálne siete, mapy, rôzne pomôcky… Vďaka systému MirrorLink™ vám smartfón nebude chýbať ani za volantom a aplikácie, ako napríklad navigácia Sygic Car Navigation, si budete môcť vychutnať cez displej priamo v aute.

 V dnešnej dobe si bez smartfónu pomaly nevieme prestaviť ani jeden deň. Sú praktické, máme ich vždy so sebou a vďaka rôznym aplikáciám ich dokážeme využiť v tých najrôznejších situáciách.

Vo Volkswagene s technológiou MirrorLink™ sa tohto praktického pomocníka nemusíte vzdať ani za volantom. Stačí pripojiť smartfón podporujúci MirrorLink™ k obrazovke infotainment systému vášho vozidla pomocou kábla USB a môžete si pohodlne užívať ovládanie obľúbených aplikácií vášho smartfónu prostredníctvom veľkého dotykového displeja na palubnej doske.

Samozrejme, že v záujme bezpečnosti môžete cez MirrorLink™ za jazdy využívať iba certifikované android aplikácie. Výber je však široký: vypočujte si hudbu s obľúbenou aplikáciou Spotify, sharujte svoju polohu s priateľmi cez Glympse a ak nemáte zabudovanú navigáciu vo svojom Volkswagene, využite navigáciu Sygic Car Navigation.

 

Veľkou výhodou využitia Sygic Car Navigation je častejšia aktualizácia máp, ako je tomu v prípade zabudovaných navigačných riešení. Jednoducho tak máte k dispozícii vždy najaktuálnejšie mapy. Okrem offline máp si môžete užívať množstvo doplnkových funkcií, ako je napríklad upozornenia na policajné radary, informácie o premávke, pomocníka pri zmene pruhov, aktuálne ceny palív, voľné parkovacie miesta či milióny zaujímavých bodov. Zaujímavé je, že Sygic Car Navigation vás v závislosti od vašej rýchlosti upozorní na ostré zákruty, takže sa vám nestane, že by vás na neznámej ceste nejaká nepríjemne prekvapila. Navyše nemusíte riešiť kde v aute umiestnite svoj smartfón, aby ste dokonale mohli vidieť navigáciu a jej pokyny. Cieľom Sygic Car Navigation je okrem samotného navigovania aj zvýšiť bezpečnosť pri jazde pre milióny vodičov na celom svete. Pozrite si recenziu navigácie Sygic Car Navigation v spojení so systémom MirrorLink™ v podaní automobilového novinára Rasťa Chválu:

Dodajme, že systém MirrorLink™ sa dodáva len v kombinácii s rádiom „Composition Media“ alebo navigačným systémom „Discover Media“. Ak je váš Volkswagen vybavený systémom „Car-Net App Connect“, tak ste v suchu. Ten totiž zahŕňa systémy MirrorLink™, ale aj CarPlay™ a Android Auto™ pre maximálnu kompatibilitu s čo najväčším počtom aplikácií a zariadení, vrátane iOS. Sygic Car Navigation je však zatiaľ s vašim Volkswagenom kompatibilná iba cez MirrorLink™. Tu je krátky prehľad o kompatibilite ďalších aplikácií s rôznymi platformami:

http://volkswagen-carnet.com/sk/sk/start/app-overview.html#tab/open/vw-cat-app-connect

Ak si chcete aplikáciu Sygic Car Navigation vyskúšať, pokojne si ju bezplatne stiahnite a po dobu jedného týždňa ju môžete ZADARMO používať. Môžete si dokonale preveriť, či vám takéto riešenie vyhovuje. My sme presvedčení, že budete nadšení. Po 7 dňoch je možné ešte pokračovať v používaní jej základných funkcií alebo si zakúpiť Lifetime Premium licenciu. To znamená, že v cene navigácie máte doživotnú aktualizáciu máp, ako aj samotnej aplikácie, zadarmo.