Sme na ceste do Wolfsburgu. Práve tam sa dnes oficiálne celému svetu predstaví nový Volkswagen Golf 8. generácie!

Dokonca sa vám musíme aj s niečím priznať. Už sme ho videli. Pred mesiacom sme boli na jeho tajnej predpremiére a pod ťarchou prísneho embarga sme o ňom nesmeli nikomu nič vyzradiť.

Nový Volkswagen Golf 8. generácie predstavuje jeden z tých vačších skokov v rámci histórie tohto modelového radu. Môžeme vám prezradiť, že pokrok nastal v každej oblasti. Nový Golf prinesie ešte viac technológií. Niektoré poznáte už z aktuálnych modelov a Golf ich sprístupní širšiemu publiku. Niektoré však budú mať v tomto modeli absolútnu premiéru.

My v tomto momente vieme takmer všetko. Zúčastnili sme sa špeciálneho technologického workshopu v Mníchove, kde sme si mohli nový Golf naživo pozrieť, ohmatať, sadnúť si doň, vyskúšať si jeho nové technológie a dozvedieť sa o nových pohonných jednotkách. A radi by sme vám všetko hneď povedali, ale musíte počkať.

Čakanie sa skončí dnes večer. To je deň oficiálnej svetovej premiéry nového Golfu. My na nej nebudeme chýbať a budeme robiť aj živý vstup na Instagram plus videoreport. Sledujte teda naše sociálne siete, kanály volkswagen_slovensko na Instagrame, Volkswagen Slovensko na YouTube a samozrejme aj tento blog :-).