Lifestyle, Tipy, Akciové ponuky, Polo, Golf, Verzie GTI / 13. február 2024 / 3 minúty ČÍTANIA

Nech žije váš Volkswagen Golf IV! Vďaka originálnym dielom Classic Parts

Sme veľmi radi, ak si kúpite nový Volkswagen, no rovnako radi vidíme, ak sa s láskou staráte aj o starší model z našej dielne. Radi vám v tom pomôžeme!

Pre mnohých ľudí znamená Volkswagen oveľa viac, než len auto, čo koniec-koncov dokazujú aj tieto videá. Pre niekoho znamená Volkswagen spomienky, pre iného predstavuje hobby, pre ďalšieho je to celoživotný partner. Aj keď máme vášeň pre nové produkty, techniku, vízie a inovácie, za celú našu históriu sme vyrobili veľké množstvo áut, ktoré si rozhodne nezaslúžia upadnúť do zabudnutia a radi by sme ich vídali na cestách aj naďalej. Medzi takéto modely jednoznačne patrí aj Volkswagen Golf IV. generácie.

S programom Classic Parts môžete vďaka originálnym dielom na historické vozidlá udržať váš Volkswagen v špičkovej forme, či už ide o spomínaný Golf, Beetle alebo nádherné Corrado. Najdôležitejšie je, že vaša láska zostane stále originál Volkswagen!

Stačí sa obrátiť na autorizovaný servis Volkswagen. K dispozícii je sortiment zahŕňajúci viac ako 60 000 rôznych dielov. Objednať si môžete naozaj všetko, na čo si len spomeniete a potešiť tak vášho miláčika aj seba novučkými dielmi v originálnej kvalite a špecifikácii priamo od značky Volkswagen! Viac informácií nájdete na tejto stránke.

Budúca legenda: VW Golf IV. generácie

Poďme sa teraz detailnejšie pozrieť na spomínaný Volkswagen Golf IV. generácie, ktorý zvládal veľmi široké spektrum úloh - od dostupného prvého auta cez rodinného miláčika až po štýlovú víkendovku s výkonným motorom, ktorou bol vrcholný model Golf R32.

Dnes má tento model 25 rokov. Ako nový zaujal nadčasovým dizajnom (čo sa dnes pri pohľade naň potvrdzuje) a solídnou technikou. Hlavnú úlohu tu však zohráva kvalita. Už pri uvedení na trh boli novinári a zákazníci ohromení jeho vysokokvalitným vzhľadom – od minimálnych rozmerov medzier až po veľmi vydarený vzhľad a dobrý dojem z interiéru. Táto kvalita skvelo odolala aj zubu času.

Vďaka kompletne pozinkovanej karosérii mal Golf IV až 12-ročnú záruku proti prehrdzaveniu karosérie, čo rozhodne nebol v tom čase štandard. Dnes vidieť, že hrdza pri opatrovaných kúskoch nepredstavuje problém.

Volkswagen Golf je z dnešného hľadiska zaujímavý aj vďaka rôznym technologickým lahôdkam. Mohli ste ho mať so zaujímavými motormi - napríklad s päťvalcom či šesťvalcom, pohonom všetkých kolies, ale debut tu mal aj zážihový motor s priamym vstrekovaním. V našich končinách bol veľmi obľúbený dieselový model s motorom 1.9 TDI-PD, ktorý dodnes ohromuje extrémne nízkou spotrebou paliva.

Nech žije aj naďalej!

Pekné a zaujímavé exempláre modelu VW Golf IV. generácie si rozhodne zaslúžia naďalej zdobiť naše cesty. A to dokážu len s patričnou starostlivosťou, ku ktorej patria aj kvalitné náhradné diely.

Je dobré, že Classic Parts Volkswagen poskytujú sortiment aj pre youngtimer modely ako je Golf IV. Okrem bežných dielov podliehajúcich opotrebovaniu sú u partnerov Volkswagen dostupné aj diely karosérie – samozrejme, za konkurencieschopné ceny. A s originálnymi prvkami do interiéru sa budete opäť cítiť ako doma, takže váš Golf môže dozrieť a stať sa skutočným zberateľským kúskom.

Mimochodom, špeciálne modely ako R32 a GTI „25 years“ už dávno získali spomínaný status. Originálne diely Classic Parts obsahujú aj mnoho dielov pre tieto modely – od emblému cez špeciálne dekoratívne prahové lišty až po kompletný nárazník. Samozrejme, v 100 % kvalite Volkswagen.

Súvisiace články

Lifestyle, Tipy, Akciové ponuky

Ide zima! Prezujte ORIGINÁLNE!

Lifestyle, Tipy

Štýlová kolekcia značkového príslušenstva Volkswagen poteší nielen fanúšikov značky

Súvisiace články

Lifestyle, Tipy, Akciové ponuky

Ide zima! Prezujte ORIGINÁLNE!

Lifestyle, Tipy

Štýlová kolekcia značkového príslušenstva Volkswagen poteší nielen fanúšikov značky