Nitriansky autosalón prilákal mnoho značiek a aj ľudí. Samozrejme, že sme tam nemohli chýbať. Príďte nás pozrieť do pavilónu F!

Keďže tento rok sa Volkswagen nezúčastnil na autosalóne v Paríži, kompenzuje to svojou účasťou na autosalóne v Nitre :). Pre ozvláštnenie sme však popri našich klasických modeloch doniesli do areálu Agrokomplexu aj relatívne čerstvú novinku svetového formátu: Volkswagen Golf GTI TCR Concept! A musíme povedať, že splnil naše očakávania, čo sa týka prilákania pozornosti okoloidúcich. Jeho zvláštna sivá farba doplnená a grafiku včeliehlo plástu na dverách, veľké čierne disky kolies a znížená silueta boli hotovým magnetom na pohľady.

Toto auto sa svetu prvý raz predstavilo v máji na festivale GTI vo Wörthersee. Následne ho mohli vidieť fanúšikovia a majitelia GTIčiek na zraze GTI Coming Home vo Wolfsburgu. Teraz ho mohli naživo vidieť návštevníci autosalónu v Nitre. Tento (zatiaľ) koncept s výkonom až 213 kW (290 koní) a maximálnou rýchlosťou 264 km/h bol ozdobou stánku Volkswagenu s rozlohou až 400 m2. Popri zvýšenom výkone sa môže toto GTI popýšiť upraveným bodykitom, performance brzdami s dierovanými kotúčmi a aj ladeným výfukom od legendárnej slovinskej firmy Akrapovič.

Ako býva zvykom, na našej expozícii sa nachádzala väčšina modelov z našej ponuky. K dispozícii bol mestský Volkswagen Polo, reprezentatívny Arteon, funky SUV T-Roc, ale aj ekologický Golf GTE, praktický Passat Variant či majestátna vlajková loď Volkswagen Touareg.

Nitriansky autosalón trvá až do 14. októbra 2018, takže ak máte možnosť, určite sa naň príďte pozrieť a zastavte sa aj na našom stánku 🙂 .